О НАС

Компания Tennis Organisation  предлагает:

  • Высококлассную организацию и проведение  национальных и международных теннисных мероприятий: профессиональных, ветеранских, юниорских и любительских  турниров;
  • Организацию и проведение различных спортивных мероприятий;
  • Организацию и проведение учебно-тренировочных спортивных сборов;
  • Международную теннисную школу;
  • Летние и зимние спортивные лагеря для детей;
  • Организацию и проведение конференций;
  • Организацию отдыха с использованием индивидуального подхода к каждому гостю; 
  • Содействие в приобретении авиабилетов, а также услуги трансфера.

Деятельность нашей компании направлена как на профессионалов, так и на любителей тенниса. Уже на протяжении 5-и лет мы организуем и успешно проводим чемпионаты международного уровня и спортивные сборы в г. Анталья, Турция.

На территории нашего спортивного центра в Анталье расположены 10 теннисных кортов с твердым покрытием (hard court), фитнес-центр, бассейны (крытый и закрытый), spa центр, рестораны, отель 5*,  а также  площадка для пляжного волейбола, баскетбольная площадка и футбольное поле.
Также в нашем распоряжении имеются 2-е тренировочные базы в г. Стамбул, Турция.

Мы всегда открыты для сотрудничества!

Добро пожаловать!Ekibimiz

GALİP ÖZGÜR ERGÜDEN
Genel Koordinatör
1979 yılında Istanbul'da doğdu. Özel Selin ilkokulunu ve Özel Yıldız Kolejini bitirdikten sonra FMV IŞIK Üniversitesi Işletme Fakültesinden mezun oldu.

1991 Yılında Tenis Eksrim Dağcılık Kulübün de tenis hayatına başladı. Yaş gruplarında çeşitli dereceler aldıktan sonra, 18 yaşta 6 kez çiftler Türkiye şampiyonu oldu. 18 yaş Milli takımına seçildi.

2001 yılında antrenörlük hayatına başladı. Kardeşi Umud Barış Ergüden'in antrenörlüğünü yaparak, tenis kariyerine büyük katkıda bulundu ve dünya çapında başarılar yakalamasını sağladı. 2008 yılında tenis turnuvaları organizasyonu işlerine başladı. 2008-2011 yılları arasında Tenis Akademi şirketinde çalıştı ve Türkiye'de düzenlenen yüzlerce turnuvanın direktörlüğü görevini yaptı.

2011 Yılından itibaren Tennis Organisation firmasını kurdu. 2011 yılından günümüze gelene kadar Türkiye'de ve Dünya'da en fazla uluslararası ITF turnuvasını düzenleyerek, tenise katkıda bulundu.

2011 yılı yaz aylarında Saint Joseph okulunun tenis kortlarının işletmesini ve 2012 yılında Arıköy Spor Kulübünün tenis kortlarının işletmesini başarı ile yürüttü.

2016 Kasım ayından beri Bümed tesislerinde tenis işletmeciliği yapmakta.

Aynı zamanda Tenis Organizasyonları Spor Kulübü Derneği Başkanlığı görevini sürdürmekte.
UMUD BARIŞ ERGÜDEN
Performans Tenisi
1986 Doğumlu Barış ERGÜDEN performans tenisine lisanlı sporcu olarak 1994 senesinde T.E.D Kulübünde başlamıştır.

1994 yılından 2015 yılı sonuna kadar kendi yaş grupları ve üst gruplarda 80 kez (tek ve çiftler) Türkiye Şampiyonu olmuş, 70 den fazla A Milli formayı giyerek ülkemizi başarıyla temsil etmiştir. 2001 yılında Avrupa 7.si olan 16 yaş takımında yer almış ve başarıda pay sahibi olmuştur. Bu başarısından dolayı kendisine 2001 yılı OLİMPİYAT ÖZEL ÖDÜLÜ verilmiştir.

Dünya tekler klasmanında 520 numaraya, Dünya Çiftler klasmanında ise 532 numaraya ulaşmıştır.
YILMAZ SAĞLIK
Alt Yapı Sorumlusu
1980 yılında Sivas'ta doğdu. 2012 Marmara Üniversitesi Tenis Antrenörlüğü Bölümünden Mezun Oldu.

Sırasıyla TED Spor Kulubü, İstanbul Tenis Kulubü, Enka Spor Kulubü, TED İstanbul Koleji tenis antrenörlüğü görevinde bulundu. 3. kademe tenis antrenörlüğü ve 2. kademe kondüsyonerlik belgesi bulunmakta. TTF milli hakem ve eğitim kurulunda görev almakta.

Bir çok yaş grubunda milli takım oyuncularını yetiştirmiş ve Tenis Organisation'da çalışmaktadır.